Mëngjesi i Emina Cunmulaj, një nënë gjidhënëse dhe e përkushtuar

2018-06-28 në ora 17:27

Emina Cunmulaj shihet të jetë një nënë mjaft e përkushtuar pasi është shtuar në familjen e saj edhe një bebe e vogël.

Ajo ka ndarë një moment në rrjetin social Instagram ku shihet se derisa mban vajzën e vogël në gji, vajza tjetër më e madhe qëndron ulur në këmbën e modeles.

Emina ka shkruar se është një nënë me orar të plotë qysh me mëngjes. Për më shumë shikoni pamjet që ofron modelja./Gazeta Shneta/