Mëngjesi i veçantë i aktores së Portokalli-së pran të birit (Foto)

2017-05-06 në ora 08:47

Delinda Zhupa, aktorja e njohur e  spektaklit të humorit Portokallai, e cila është bërë nënë pak kohë më parë  nuk nguron të ndajë momente të ndryshme  me të birin në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto në mëngjes, ku shihet që Dasantinin e kanë marrë në shtratin e tyre.

“Ja si na e bën zgjimin Dasantini”, shkruan ajo pranë fotos, ku ndërsa vetë është ende me robdeshambër dhe partneri thuajse në gjumë.

Mëngjesi i veçantë i aktores së Portokalli-së pran të birit