Modelja kritikohet ashpër për këtë veprim neveritës me nipin e saj (Foto/Video)

2017-04-12 në ora 20:02

Një modele kë bërë një gjë aspak të këndshme.

Kjo modele ka lejuar që nipi i saj 2-vjeçar t’a prek gjoksin e saj. Tillie Medland, 20, nga Toronto e ka ndër këtë video me fansat e saj në Instagram, duke marrë kritika të shumta, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Kjo video është parë shumë nëpër rrjetet sociale dhe është kritikuar shumë nga mënyra se si një grua lejon që nipi i saj t’a prek gjoksin në moshë kaq të vogël.