I morri virgjërinë të motrës, arsyeja do t’iu habis (Video)

2017-04-29 në ora 17:10

Dy motra me origjinë nga Argjentina janë përballur para gjykatëses me një rast të padëgjuar më parë.

Vajzat kishin shkuar në Spanjë për të studiuar dhe jetonin së bashku. Motra e madhe, pasi e ka dehur me alkool i ka marrë virgjërinë së voglës, e cila sapo kishte mbushur 18 vjeç, transmeton Gazeta Monitor.

Veprimin motra e madhe e justifikon me faktin se vetëm ka dashur ta mbrojë motrën e vogël sepse kishte zbuluar se ajo kishte nxjerrë virgjërinë e saj në shitje, në një faqe pornografike, për 150 mijë dollarë.  Kjo ngjarje ka bërë xhiron e mediave botërore duke cilësuar si një nga ngjarjet më tronditëse në botë.