Moti sot, e diel 16 shtator 2018

2018-09-16 në ora 06:17

Sot do të jetë mot i mirë, kryesisht me diell.

Temperaturat e ajrit, do të mbesin mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 9C deri në 13C, e maksimalet nga 26C deri në 27C.
Do të fryejë erë e lehtë dhe mesatare kryesisht nga verilindja 2-6m/s. Shtypja atmosferike do të mbetet e lartë, mbi vlera normale.