Moti sot, e premte 7 shtator 2018

2018-09-07 në ora 06:08

Mot kryesisht me diell. Pasdite rreth viseve malore mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullimë.

Temperaturat e ajrit, do të luhaten rreth vlerave mesatare. Minimalet nga 11C deri në 14C, e maksimalet nga 24C në 27C; Do të fryejë erë e lehtë dhe mesatare nga krahu verior 2-5m/s.

Shtypja atmosferike pas rënies rreth vlerave normale, gradualisht do të shënojë rritje.