Moti sot me vranësira e reshje shiu

2017-04-04 në ora 07:22

Moti sot në Kosovë, e martë 4 prill 2017, parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu. Ndërkohë gjatë ditës do të ketë edhe intervale me diell.

Era do të fryjë nga juglindja 10 deri 30 km/h.

Parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 6-C, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 16-C.