Ndërron jetë kirurgu oral Dr. Hasan Salihu

2021-04-07 në ora 11:00

Ka vdekur kirurgu i njohur oral Dr. Hasan Salihu.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga kolegët në rrjetet sociale të cilët kanë shprehur dhimbjen dhe ngushëllimet.

“Zoti i do njerëzit e mirë më shumë se ne, prandaj i merr ata më herët pranë vetes. Sot na la njeriu më i mirë dhe punëtor, kirurgu oral, Dr. Hasan Salihu”, ka shkruar gjinekologia Albulena Gashi. /Gazeta Shneta/