Ndodhi edhe kjo: Gruaja mbetet shtatzënë me një “lepur”

2017-10-23 në ora 20:30

Ultrazëri në shtatzëni të hershme nuk shfaq imazhe të qarta, siç zbuloi në kohët e fundit një nënë.

Menjëherë pas skanimit, ajo postoi fotografinë me mbishkrimin “Shkova për ultrazërin tim të parë sot.. dhe del se kam konceptuar një lepur.”

Dhe sigurisht, kjo nuk është vetëm imagjinata e saj – pamja e errët e fetusit, e cila është parë më shumë se 500.000 herë, me të vërtetë duket si një lepur, transmeton Gazeta Shneta

Shakatë e pafundme nuk kishin të ndalur nëpër komentet që vijonin në postimin e gruas.

Gruaja thuhet se kishte konceptuar djalë, i cili tashmë ka lindur me shëndet të plotë./Gazeta Shneta/