Në ditëlindjen e saj gjinekologia e QKUK-së uron foshnjat që i solli në jetë

2021-05-03 në ora 10:56

Gjinekologia Vlora Ibishi në ditën e lindjes së saj ka qëlluar kujdestare në klinikë.

Prof. Ibishi ka publikuar një fotografi ku ka uruar foshnjat të cilat i solli në jetë në ditëlindjen e saj.

“Urime ditëlindja mua dhe juve që sot erdhët në jetë dhe zgjodhët të ndani datën e lindjes me mua”, ka shkruar ajo. /Gazeta Shneta/