Ngjarja e tmerrshme: Modelja shtatzënë goditet nga treni derisa bënte foto

2017-04-01 në ora 18:12

Një modele nga Texasi, Fredzania Thompson, ka vdekur nga shpejtësia në shinat e trenit kur ajo po bënte një set fotografik.

Policia  ka raportuar se Thompson po qëndronte sipër shinave kur treni erdhi me shpejtësi dhe e hodhi në anën tjetër të rrugës, duke e lënë të vdekur.

Së fundmi, 19 vjeçarja kishte zbuluar se ajo dhe i fejuari i saj po prisnin një fëmijë.

Fredzania ishte studente, por dëshironte të vazhdonte karrierën e saj si modele. Ngjarja e tmerrshme ndodhi një ditë para se ajo të mbushte 20 vjeç.