Një spital, dy dhoma ngjitur, 18 orë dallim: Ju prezantojmë Romeon dhe Xhulietën (FOTO)

2017-03-21 në ora 21:42

Një koincidencë e jashtëzakonshme ka ndodhur në të dielën pasdite në Karolinën Jugore, përkatësisht në spitalin në Bluffton.

Prindërit Morgan dhe Edëin Hernandez i dhanë jetë një djali duke e emëruar Romeo, transmeton Gazeta Shneta.

E, ata nuk e dinin se ende pa kaluar mirë 18 orë, një çift tjetër, Christiana dhe Allan Shifflett, do të mirëpresnin një vajzë me emrin Xhulietë.

Më rastësi se kaq nuk shkon. Madje, as Shakespeare nuk do ta mendonte kështu.

Romeos dhe Xhulietës i dëshirojmë fat ndryshe në jetë! /Gazeta Shneta/

"Sunday afternoon in Bluffton, South Carolina at 2:06pm, Morgan and Edwin Hernandez welcomed their baby into the world…

Posted by Love What Matters on 20.03.2017