Nuk është kukëll është bashkëshortja e Sinan Hoxhës

2018-07-05 në ora 17:09

Është bashkëshortja e këngëtarit të famshëm shqiptar Sinan Hoxha e cila së fundmi ka marrë vëmendjen e medieve rozë.

Andrra Destani paraqitet me një fustan të bardhë në një sheshë, derisa shijon një akullore në këto ditë të nxehta vere.

Ajo shihet shumë e bukur, me një grim të lehtë dhe fustan që qëndron më së miri në trupin e bashkëshortes së këngëtarit shqiptar.

Për më shumë shikoni pamjet: