Nusja ushqen vajzën 16-muajshe gjatë ceremonisë së dasmës (Foto)

2017-07-26 në ora 11:31

Një nuse ka marr lëvdata të shumta nga nënat për ushqyerjen e vajzës së saj me gji gjatë ceremonisë së dasmës.

Nnëna britanike Laura Harvey vendosi ta ushqejë vajzën 16-muajshe, pasi vajza nisi të qaj dhe të mërziste të pranishmit në ceremoni, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Shneta.

“Më 17.07.17. kemi befasuar prindërit tanë. Ata menduan se i kemi ftuar për një drekë të shtrenjtë, por ne ishim duke u martuar. Vajza ime 16 muajshe ishte uritur dhe vendosa ta ushqej gjatë ceremonisë”.

“Ofiqari na tha se mund ta bëjmë një ditë tjetër, por unë refuzova dhe insistova që ta kryejmë sot”.

“Gjinjtë shpëtojnë zonjat, edhe në ditën e dasmës”, ka shkruar nusja.

Pas Laurës foto të njëjta kanë publikuar edhe nëna të tjera.

Shikoni më poshtë. /Gazeta Shneta/