Pamje të rënda: Rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit, vetëm pse lindi vajzë

2017-07-16 në ora 20:05

Pamjet tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur.

Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur përderisa ajo goditet me shkopinj të hokejit përpara dhe prapa nga dy burra, nga kunati i saj dhe një shok i tij, transmeton Indeksonline.

Viktima e identifikuar si Meena Kashyap, 35 vjeçare, është goditur javën e kaluar nga familja e burrit të saj.

Sipas njoftimeve, viktima nga Patiala, Punjab lindi një vajzë të cilën familja e burrit të saj refuzuan ta pranojnë duke e rrahur egërsisht.

Për më shumë shikoni videon./Indeksonline/