Pija me kastravec që ju bën të humbni 7 kilogram në 14 ditë

2017-07-27 në ora 19:28

Dëshironi të humbni peshë shpejtë? Provojeni këtë pije të magjishme për 14 ditë dhe shijoni rezultatet.

Përbërësi kryesor i kësaj pije është kastraveci, duke i ditur vetitë e tij dhe sasinë e ujit që përmban, e cila bën që të shkrijë dhjamin me shpejtësi të hatashme, transmeton Gazeta Shneta.

Ja çfarë ju duhet më konkretisht:

  • një mollë
  • një grusht spinaq
  • një kastravec
  • xhenxhefil
  • 20 g bajame dhe arra

Udhëzimet:

Shtonimollën, spinaqin dhe kastravecin (jo të çiruar) në një përzirëse frutash dhe përzieni mirë. Pastaj, shtoni xhenxhefil të freskët dhe përzieni atë përsëri. Vendoseni pastën në një gotë të madhe dhe dekorojeni atë në krye me disa bajame të grimcuara dhe arra.

Është shumë e rëndësishme për ju ta konsumoni menjëherë, për të mos humbur vetitë shëruese.

Gjithashtu, është e rëndësishme edhe të bëni aktivitete fizike me qëllim që të humbisni peshë sa më shpejtë./Gazeta Shneta/