Pijeni këtë lëng në mëngjes dhe mrekullitë tek dhjami në bark do të ndodhin

2017-02-26 në ora 08:56

Për fat të keq, shtresat dhjamore më së vështiri është të eliminohen në hapësirën e abdomenit.Yndyrat zakonisht gjenden në atë hapësirë.

Yndyrat në stomak ndikojnë edhe në dukjen fizike të njeriut, por grumbullimi i tepërt i tyre mundet të shkaktojë edhe sëmundje të shumta. Për fat të mirë, gjithmonë mund t mbështetemi në ilaçet natyrale.

Ja, ky ilaç me kumbulla ju ndihmon të hiqni yndyrat dhe ta përmirësoni organizmin tuaj,transmeton gazeta Kosova Sot.

SI TA PËRGATISNI – PËRBËRËSIT:

100 gramë kumbulla; 1 litër ujë. Përgatitja: Kumbullat i vendosni në një shishe të mbyllur në mënyrë hermetike. E lini të qëndrojë në frigorifer për 1 javë. Më pas e procedoni dhe ilaçi magjik është gati. Përdorimi: Pijeni një gotë të këtij ilaçit vendor çdo mëngjes në lukthin e thatë, kështu që mund të arrini rezultatet e duhura. /Express/