Princesha e ditëlindjes së Joelit, shikoni sa e bukur është bërë Sia

2018-10-01 në ora 13:02

Kurorëzimi i një çifti në mënyrën më të mirë arrihet pas fëmijës së parë, fëmijë ky që gëzon mjaft shumë reputacion në mesin e fëmijëve të tjerë sidomos në shoqërinë tonë.

Kështu Joeli është fëmija i paër për aktorin e talentuar dhe moderatorin e suksesshëm Ermal Mamaqi dhe Amit, i cili mbrëmë ka festuar ditëlindjen e tij të 5-të.

Çifti organizoi me këtë rast një festë për djalin e tyre, por në të nuk ka se si të mungojë edhe vogëlushja e familjes, Sia.

Ajo duket për mrekulli me bishtaleca dhe është rritur aq shumë./Gazeta Shneta/

– Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.