Po du me abortu por po me dhimbet foshnja

ForumiKategoria: ShtatëzaniaPo du me abortu por po me dhimbet foshnja
anonim e pyetur 4 viteve më herët

Pershendetje Nana ju lutem me ndihmoni. Un jam shtatzan 4 jav dhe po du me abortu se i kam tre femij dhe per shkak te kushteve me duhet me punu e nuk mund ta mbaj beben. Jam shum keq dhe nuk po di qka me bo? Mos me gjykoni ju lutem. Jam teper keq dhe nuk po di qka me bo. Ndihm

mensure është përgjigjur 4 viteve më herët

Pershendetje zonje e nderuar un si nje nene qe je dhe jam sugjerimi im eshte qe mos asnje her mos eben sado qe tejesh ne situt te veshtir femiu esht dhurat nga Zoti sado qete jet veshtir me durim cdo veshtirsi kalohet po edhe furnizimi per cdo kend esht I garantuar nga Zoti lutem per ju cete merni nje vendim te duhur shpresoj ne vendimin edrejt nga ju me rrespekt.

Liridona është përgjigjur 4 viteve më herët

prsh nena mos gabo te heqesh zoti qen idare per secilin femij do behtt mir vetem ngadal tani ke mbett ..E ka dergu zotii do pendohesh shum po bere gabimm a mundd te flesh ..e te mos mendosh qe mbytee ni jett ..

Aferdita është përgjigjur 4 viteve më herët

Allahu secilen krijes e ka kriju me risk tvet,Ai eshte furnizuesi me i mir pastaj ku e din ti ndoshta po ky femij behet me i hajrit se te tjeret,po ata 3 femijt e tjer te vdiaen nga uria?!Joò ateher moter e dashur Zoti tforcoft e ti dhuroft te mirat e tij dhe te dhuroft ket femij te hajrit dhe te shendosh.

Redvina është përgjigjur 4 viteve më herët

E kuptoj qe pozitia jote eshte vertet e veshtire, dhe eshte ne doren tende te besh zgjedhjen qe mendon se eshte me e mira per ty edhe familjen tende. Por mendohu mire, pasi nese zgjedh te heqesh femijen mund te ndikoje shume keq ne psilologjine tende ne nje te ardhme. Ndonjehehere eshte me mire te zgjedhesh rrugen me te veshtire.

Përgjigjja e juaj

18 + 9 =