Shtatzania

ForumiKategoria: ShtatëzaniaShtatzania
Albina e pyetur 4 viteve më herët
1 Përgjigjet
Albina e pergjigjur 4 viteve më herët

Pershendetje nena, jam 40+3 jave shtatzen, me ka kaluar termini i lindjes dhe pa dhimbje, pa asnje shenje te lindjes, qfar me sygjeroni, te pres dhimbjet e lindjes deri ne javen e 42 mos eshte pak vone apo ti lajmrohem mjekut tim per ndihme, e di qe nuk jam e vetmja por pasi eshte femiu im i pare jam disi e emocionuar dhe e stresuar, ju faleminderit, ti keni me jete te gjate bebushat ?

Përgjigjja e juaj

20 + 8 =