Shtatzene – leng i trash ngjyre kafe

ForumiKategoria: ShtatëzaniaShtatzene – leng i trash ngjyre kafe
shtatzene e pyetur 4 viteve më herët

Pershendetje te gjitha nenave uroj te jeni mir ju dhe bebet tuaj.. jam shtatzan ne muajin e 8 ka nje jave qe sa her qe dal ne banjo po me del nje leng I trash ngjyr kafe ju kisha lut tme tregoni nese ju ka ndodh edhe ju kjo gje se jam shum ne merak

Fatlume është përgjigjur 4 viteve më herët

Pershendetje mu smeka ndodh ne asnje shtatzani por kam ndegju nga tjerat qe jukan ndodh tkisha keshillu ta vizitosh mjekun tend per siguri sepse Mund ta lindesh bebin para kohe .te deshiroj lindje te leht.

2 Përgjigjet
Viola e pergjigjur 4 viteve më herët

Mos u beje merak eshte sekrecion qe mblidhet gjate shtatzanis tek nje numer i femrave por per te heq merakun beje nje kontroll sepse me qe femrat ne periudhen e shtatzanis jane me te ekspozuara ndaj infeksioneve mund te jete edhe dicka e till suksese!

Genta e pergjigjur 4 viteve më herët

Pershendetje. Beje nje kontrolle te lutem se ka mundesi te jene ujerat e bebit. Une ne shtatezenin e par kisha ujin e paster si loti ndersa shtatezenin e dyt e kisha me ngjyr kafe dhe te trashe. Shko e bej nje kontroll urgjent te lutem. Te uroj lindje sa me te lehte…!!! 

Përgjigjja e juaj

14 + 2 =