Rrahje mes vjehrrës e nuses, madje kapen edhe për flokë (Video)

2017-03-23 në ora 17:38

Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia Vjehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpra e shpesh herë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Për më shumë shikoni videon.