Sa janë gjasat për të mbetur shtatzënë pas kancerit të gjirit?

2017-04-01 në ora 11:28

Në ditët e sotme shumë femra po vuajnë nga kanceri i gjirit ende pa bërë fëmijë.

E, pas terapisë shumë të tilla duan të mbeten shtatzënë dhe të kenë fëmijë. Por, a është e mundur një gjë e tillë.

Dr Drita Kabashi e jep një shpjegim për këtë gjë përmes një postimi këshillues në faqën e saj në Facebook. /Gazeta Shneta/

Shtatezania pas Kancerit te Gjirit-Qka duhet te dimPas nje terapie te sukseshme te behesh Nane-a eshte e mundur?Nuk…

Posted by Ordinanca Gjinekologjike Drita on 29.03.2017