Shikoni sa bukur duket gruaja e Besnik Qakës shtatzënë

2018-01-14 në ora 12:12

Vitin e kaluar, ndër dasmat më të përmendura të estradës dhe mjaft të komentuara ishte edhe ajo e këngëtarit Besnik Qaka.

Ai së bashku me Lolitën kurorëzuan dashurinë e tyre, ndërsa çifti po presin tani edhe një vajzë, siç raporton Indeksonline.

Ajo në një fotografi të postuar në rrjetin social, Instagram, shfaqet me veshje të skijimit, dhe vërehet qartë barku i fryrë.

Si duket çifti po kalon pushimet së bashku, ndërsa shtatzënia e ka bërë atë edhe më të bukur.