Do shkriheni së qeshuri se çka thonë këto nuse shqiptare për vjehrrat e tyre (Foto)

2017-02-26 në ora 14:03

“Respektoje vjehrrën. Ajo e rriti dhe e edukoj burrin tënd”, ka qenë ky statusi i publikuar në një grup të mbyllur të femrave shqiptare që ka ngjallur reagime, transmeton Indeksonline.

Se sa i ‘duan’ dhe sa meritojnë ato respekt, mund ta kuptoni posa të lexon bisedën e tyre të zhvilluar me njëra- tjetrën.