Sikur ta dinte bebja në foto se do bëhej një ndër artistet më të njohura

2017-10-21 në ora 20:22

Artistja publikon fotografi bashkë me nënën kur ishte bebe

Jo rrallë herë artistët shpalosin arkivën e tyre të fotografive që nga fëmijëria. Përmes tyre ata na bëjnë t’i njohim edhe kur kanë qenë të vegjël. Madje fare të vegjël, si foshnje, shkruan rtv21.tv

Kështu edhe këngëtarja e njohur botërore Selena Gomez ka publikuar një fotografi në Instagram, kur ishte foshnje dhe atë po e mbante e ëma..

Në këtë fotografi të publikuar nga 25 vjeçarja kanë vërshuar komentet e fansave të saj, ka pasur edhe aso që kanë shkruar se ngjajshmëria me nënën është shumë e madhe.

Momma and I

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on