Spitali Lindja na sjell buzëqeshje, gjashtë engjuj vijnë në jetë

2020-03-24 në ora 17:10

Në mesin e shumë lajmeve që mund të jenë të lidhura me gjendjen aktuale nga pandemia COVID-19 dhe situata politike në vend, ka poashtu edhe lajme që sjellin gëzim.

Një i tillë vjen nga Spitali Lindja, një nga spitalet e para të hapura në Kosovë, shkruan Gazeta Shneta.

E marta në këtë spital solli gëzim për gjashtë familje. Plot gjashtë engjuj erdhën në jetë në ambientet e Lindjes, të gjithë shëndeplotë.

Roena, Fron, Diell, Liva, Bor dhe Rejan janë emrat për të porsalindurit.

Postimi i plotë i Spitalit Lindja:

Mirëserdhet Roena👧🏼 ,Fron👦🏼, Diell 👦🏼, Liva👧🏼, Bor👦🏼, Rejan 👦🏼 ju dëshirojmë jetë të gjatë.#babyRoena👧🏼 #babyFron👦🏼 #babyDiell 👦🏼 #babyLiva👧🏼 #babyBor👧🏼 #babyRejan 👦🏼

Gepostet von Spitali Lindja am Dienstag, 24. März 2020