Tuna: Ja ku po abortojnë shtatzënat kosovare (Foto)

2017-03-20 në ora 10:45

Këngëtarja Altuna Sejdiu e njohur si Tuna së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë, shkruan Gazeta Shneta.

Pasi u mësua dje se Tuna nuk do ta lind fëmijën në Kosovë, ajo reagoi përmes një statusi në Facebook.

“T’pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare!✌?️”.

/Gazeta Shneta/

Postimi i saj: