Tuna tregon foton e ëmbël të Tianit në plazh, ky detaj do ju lë me gojë hapur

2018-08-18 në ora 08:24

Është padyshim njëra ndër këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare dhe njëkohësisht njëra ndër më të pëlqyerat.

Tuna është duke pushuar së bashku me djalin e saj në bregdet, duke ju bashkuar shumë njerzëve që në këto ditë të nxehta ja mësyjnë freskisë së detit.

Së fundmi ajo ka postuar një foto të ëmbël të djalit të saj, Tianit. Ai duket për mrekulli, ku shihet pa rroba në plazh duke u argëtuar.

Këtë foto në InstaStory, Tuna e ka përcjellur edhe me një mbishkrim . “Ama unë ty të du më shumë se veten”./Gazeta Shneta/