Ultratinguj tregoi foshnjat binjake duke u puthur në mitër (Video)

2017-04-20 në ora 15:48

Një çift dëshmoi momentin e mrekullueshëm kur ultrazëri tregoi binjakët e tyre të shtrirë në barkun e nënës Carissa Gill, e cila ishte shtatzënë në javën e njëzet e pestë me të dashurin Randy.

Carissa Gill, përmes teknologjisë ‘Fetal Vision’ në Pensilvani, ishin duke i shikuar binjakët e tyre së bashku me të dashurin e saj, Randy. Gill dhe partneri i saj po kontrollonin vajzat e tyre binjake në unltrazë të martën e kaluar, kur panë se foshnjat filluan të lëviznin në bark shkruan Pregnancy Video, transmeton Gazeta Shneta.

Kur erdhi koha për ultratingullin e Carissa, ata përjetuan të jashtëzakonshme, foshnjet e tyre binjake, Isabella dhe Callie, u panë në barkun e Carisit, duke u puthur, pamje kjo të cilën mund t’a shihni në videon më poshtë./Gazeta Shneta/