Vajza njësoj si Emina, si motra shihen të dyja në plazh

2018-08-15 në ora 06:50

Ajo është ndër modelet shqiptare më të suksesshme në Amerikë…

Emina Çunmulaj po shijon jetën mes modelimit dhe të qenit nënë e përkushtuar ndaj familjes dhe dy vajzave të saj, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, aty ku publikon imazhe të shumta, e cila këto kohë po shijon ditët pranë bregdetit.

Sot ajo ka publikuar një imazh mjaft të lezetshëm, teksa shihet e veshur me bikine të ngjitura, teksa mbanë për dore vajzën e saj të madhe, e veshur krejtësisht njëjtë.

Kaq imazh i lezetshëm i tyre, ku nënë dhe bijë ngjajnë vërtetë kaq shumë.

Me and Mini Me ?? @slsbahamar

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on