Vetura e shtyp fëmijën në parking dhe është i tmerrshëm reagimi i shoferit (Video)

2017-04-12 në ora 07:45

Një fëmijë ishte duke lozur mbrapa një veture e cila ishte e parkuar.

Në momentin kur shoferi del nga parkingu me veturë, e shtyp fëmijën, por reagimi i tij është i tmerrshëm, transmeton Gazeta Shneta.

Shoferi e sheh fëmijën por nuk ndalet fare për ta ndihmuar dhe largohet nga vendi.

Djali u dërgua në spital në gjendje të rëndë. Ai pësoi fraktura në këmbë.

Policia tashmë ka zbuluar identitetin e shoferit dhe është në kërkim të tij. /Gazeta Shneta/