Video / Si t’i bëni flokët kaçurrela me sfungjer enësh

2017-07-08 në ora 18:10

Tani është koha më e mirë për t’i mbajtur flokët kaçurrela të çrregullta, në çdo gjatësi floku. Blogerja e famshme Charmie Jane ka treguar për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram një mënyrë për t’i bërë flokët kaçurrela me sfungjer enësh. Është një metodë shumë e thjeshtë dhe që nuk i dëmton flokët. Shikoni videon…