Videoja me prerje cezariane që po ‘çmend’ Instagramin

2017-03-12 në ora 18:40

Një video e  cila e shpjegon procesin e lindjes me prerje cezariane ka bërë bujë në rrjetin social Instagram.

Kjo video e animuar tregon procesin e lindjes me ‘C Section’ apo prerje në mënyrë qesharake, shkruan Gazeta Shneta.

Videoja gjerë tani ka marrë mijëra shikime dhe po pëlqehet nga të gjithë. /Gazeta Shneta/