Wow: Interneti nuk mund t’i heq sytë nga nënë e vajzë që ushtron joga

2017-04-01 në ora 11:15

Laura Kasperzak është një e dashuruar në joga dhe këtë ka dëshirë ta tregojë në rrjetet sociale.

Edhe pse asaj iu deshtë shumë kohë që të arrinte këto poza të çmendura, ajo ia doli bashkë me vajzën e saj, transmeton Gazeta Shneta.

Ju ftojmë t’i shikoni fotografitë e saj më poshtë: