Zbulohet emri i djalit të Adelina Tahiri, ja si do të quhet

2018-08-19 në ora 08:04

Janë ditët e fundit që këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri, do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo pritet të sjellë në jetë një djalë, ndërsa emri i tij është zbuluar para se ai të vijë në jetë. Ndërsa Adelina ka organizuar edhe një baby shoëer, festa që zakonisht organizojnë nënat para se të sjellin në jetë fëmijët.

Festa ka ngjyrime të kaltërta dhe të bardha, këngëtarja ka zbuluar edhe emrin e djalit.

Djali do të emërohet Jon, sipas Prive.al.