Aksident i rëndë në Llapushnik (Foto)

2017-03-07 në ora 08:22

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Llapushnik të Drenasit, magjistralja Pejë-Prishtinë.

Një veturë ka mbetur e rrokullisur në mes të rrugës, derisa raportohet se ka persona të lënduar. Aty tani ka arritur autoambulanca dhe policia.