Bëni kujdes, sot dita më e nxehtë e vitit

2019-07-02 në ora 08:00

Dita e sotme pritet të jetë dita më e nxehtë e vitit. Sipas parashikimeve, temperaturat pritet të shkojnë deri në 37 gradë celsius.

Meteorologët kanë parashikuar mot të kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë do të fryjë me 1-6m/s. /Gazeta Shneta/