Fillojeni të dielen sikurse tek Klinika Amerikane “Dr. Behar Kusari”: Pesë engjuj i shtohet Kosovës

2020-03-22 në ora 11:39

Klinikat e ofrimit të shërbimeve gjinekologjike dhe obstetrike në Kosovë po vazhdojnë t’u ofrojnë mbështetje të madhe pacienteve më të ndjeshme: Shtatzënave.

E, një fundjavë të ngarkuar patën edhe tek Klinika Amerikane “Dr. Behar Kusari” në Prishtinë, shkruan Gazeta Shneta.

Mjekët e kësaj klinike sollën në jetë pesë foshnje, të gjitha shëndetplotë me lindje pa komplikime.

Njoftimi i plotë i klinikës:

Një fundjavë e bukur me vogëlushët Jona, Art, Jana, Andri dhe Andora që erdhën në jetë në Klinikën Amerikane.😀Duke i…

Gepostet von American Clinic am Sonntag, 22. März 2020

Jonës, Artit, Janës, Andrit dhe Andorës iu dëshirojmë jetë të gjatë! /Gazeta Shneta/