Jon Harrison kërkon ndihmën e premtuar për shërim nga Labinot Tahiri

2017-03-16 në ora 08:50

Jon Harrison, ish-ushtari britanik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i ka shkruar këngëtarit dhe tash njeriut që i ka hyrë politikës Labinot Tahirit.

Ai ka kërkuar nga Tahiri që ta mbaj premtimin për paratë që i ka thënë se do të ja jap për shërimin e tij, njofton Klan Kosova.

Harrison vuan nga një sëmundja e rëndë dhe atij i duhet një shumë e konsiderueshme parash për të tejkaluar këtë fazë.

Ky është postimi i Harrison.

Tahiri me 22 të muajit shkurt kishte bërë një shkrim në profilin e tij në Facebook ku kishe kërkuar ndihmë për Jon Harrison.

Ai tutje kishte premtuar se që ditën e nesërme do të depononte 500 euro në llogarinë e Harrison.