Kjo është vetura që u dogj te “Menza” në Prishtinë (Foto)

2017-02-27 në ora 19:48

Një veturë e tipit Audi është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.

Zjarrfikësit kanë arritur ta shuajnë zjarrin, ndërsa Policia është parë në vendin e ngjarjes duke i bërë hetimet e para, shkruan Gazeta Shneta.

Ende nuk dihet shkaqet e zjarrit dhe për dëmet materiale, ndërsa raportohet se nuk ka të lënduar. /Gazeta Shneta/