Klinika Amerikane sjell lajmin e mirë, pesë engjuj vijnë në jetë

2020-08-07 në ora 18:56

Lajm i mirë sot vie nga Klinika Amerikane në krye me Dr.Behar Kusari.

Pesë foshnje shëndetmirë, mirëpriten nga stafi i Klinikës Amerikane shkruan Gazeta Shneta.

Siena, Krida, Blin, Nilda dhe Nikka janë emrat e engjujve që lindën sot për të sjell buzëqeshje në pesë familje.

Postimi i plotë:

Me këta engjuj të rinjë ju urojmë një fundjavë sa më të bukur!😍Klinika Amerikane, ju uron jetë sa më të gjatë e të lumtur pranë familjarëve.🙏❤️

Gepostet von American Clinic am Freitag, 7. August 2020