Pamje tronditëse: Arbana Xharra në kohën kur ishte në spital (Foto)

2017-05-13 në ora 12:33

Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra, kishte marrë pjesë mbrëmë në një emision televiziv në Tiranë, derisa, kur ishte kthyer te banesa e saj në Prishtinë ishte rrahur nga persona ende të panjohur.

Sipas fotografive që i ka siguruar Express, Xharra shihet në kohën kur ishte në spital. Ajo aktualisht është në banesë dhe po merr trajtim mjekësor.

2_1494670156-7439200-1

2_1494670156-74392003_1494670161-1662930

1_1494670151-177079