Parashikimi i motit

2019-07-16 në ora 06:35

Të martën do të mbretërojë mot kryesisht i vranët dhe me vanësira.

Në disa vende të Kosovës pritet të ketë edhe reshje të dobëta shiu, shkruan Gazeta Shneta.

Temperaturat do lëvizin prej 13 e 22 gradë Celsius./ GazetaShneta/