Parashikimi i motit për sot

2017-12-08 në ora 06:58

Sot, meteorologët parashikojnë mot kryesisht me diell. Në disa vise të Kosovës do të ketë mundësi për mjegull.

Vranësirat do të shtohen nga mbrëmja dhe kështu temperaturat gjatë ditës do të arrijnë nga 8 Gradë deri në -3 Gradë Celsius.