Prindërit e lanë vetëm në shtëpi, 8 vjeçarja bie nga ballkoni dhe vdes (Foto)

2017-03-29 në ora 19:16

Një fëmijë 8 vjeçar ka  ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë fëmija që u rrëzua nga kati i gjashtë i një pallati në qytetin e Lezhës.

Viktima fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte plagëve që kishte pësuar.

Fëmija u rrëzua nga kati i 6 i pallatit ku banonte dhe u dërgua me helikopter drejt kryeqytetit për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore.