Vallëzimi i kësaj vajze të vogël do t’iu bëj të vdisni së qeshuri! (Video)

2017-05-15 në ora 15:05

Një foshnjë e mrekullueshme ka bërë bujë në internet, pasi ajo u filmua duke vallëzuar me entuziazëm dhe duke kënduar në “Uptown Funk” të Bruno Mars në një ritëm të përsosur.

Në një video një-minutëshe të ngarkuar në YouTube të shtunën, Maddie shihet lehtë duke u lëkundur krah për krah në makinë me një buzëqeshje të ftohtë në fytyrën e saj, shkruan The Huffington Post.

“Mbesa time duke dëgjuar me kujdes Uptown Funk, dhe pastaj duke vallëzuar në një nivel me ritmin.”, shkroi në përshkrimin e saj Ethan Than, e cila e ngarkoi videon./Gazeta Shneta/