Adelina lë vetëm djalin e saj, reagimi i Jonit do ju lë pa fjalë

2019-03-30 në ora 17:45

Është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, derisa ajo përcillet hap pas hapi nga mediet rozë.

Së funmdi, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, ka udhëtuar për në Turqi, për të kaluar disa ditë pushime.

Derisa, në rrjetet sociale ka publikuar një foto ku shihet djali i saj, deri në mbishkrimin që këngëtarja ka vendosur tregon se asaj i mungon shumë i biri.

Përndryshe, Joni, shihet se gëzon shëndet të plotë dhe ndihet shumë gazmor në foton e publikuar./Gazeta Shneta/