Aksidenti në Shqipëri, ndërron jetë 19 vjeçari nga Kosova

2017-03-09 në ora 10:35

Ka ndërruar jetë njëri nga kosovarët e aksidentuar sot në aksin Laç-Milot.

19 vjeçari kosovar ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë pas aksidentit tragjik ku mbetën të plagosur pesë persona.

Raportohet  se edhe 4 personat e tjerë kanë marrë dëmtime serioze dhe disa prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Aksidenti ndodhi kur nje traktor ia preu rrugen vetures nga Kosova, shkruajne mediat shqiptare. /Gazeta Shneta/