Babai i la vetë, ata imituan keq Picasso (VIDEO)

2017-02-24 në ora 10:05

Daily Mail ka publikuar një video simpatike të  dy vogëlushëve vëllezërve që bën një problem të vogël, shkruan Gazeta Shneta.

Kur babai i tyre i la vetë, ata morën ngjyrat në duar dhe qëlloni çka: Vizatuan njëri-tjetrin dhe gjithçka përreth tyre.

Reagimi i tyre gjatë bisedës e babin është epik! /Gazeta Shneta/